Agencja pośrednictwa pracy PZP Personel Sp. z o.o. zaprasza na nowe otwarcie!

Przy ul. Hermańskiej 3 N zostaly wyznaczone w Elbląskiej agencji pracy tymczasowej z dniem 01.05.2019 r. nowe standardy zatrudnienia. Nie tylko oferowana praca w renomowanych niemieckich firmach, ale faktem jest to, iz od samego początku widać imponującą lokalną prezentację.

„Oznacza to również, że osobiście przedstawiamy się mieszkańcom Elbląga i okolic tak, jak sie nalezy. W poniedziałek, 10 czerwca, w godzinach od 10.00 do 17.00, serdecznie zapraszamy zainteresowanych do zapoznania się z nami i naszymi ofertami pracy. Przyjdź i porozmawiaj z nami przy bratwurstu i ciescie”, zaprasza Prezes Zarzadu Elisabeth Damratowski-Höthke oraz Czlonek Zarzadu, Frank Damratowski.

                              

 

„Nie chcemy działać anonimowo przez Internet, chcemy osobiście reklamować nasze usługi i za nie ręczyć. Nadajemy naszej agencji pracy w Elblągu, tak jak i na terenie Niemiec, oblicze. Nasz sukces powinien być mierzony naszymi konkretnymi zdolnościami. Osobiste i pełne zaufania relacje z ludźmi, z którymi pracujemy, są dla nas bardzo ważne. Od 10 lat z powodzeniem działamy w Niemczech w rejonie Osnabrück z naszą siostrzaną firmą AMZ Personal prowadzona w dwóch lokalizacjach (www.amz-personal.de). Długotrwałe zatrudnienie w naszej AMZ grupie lub jako bezpośredni pracownik naszych klientów, zgodnie z lokalnymi stawkami płac, jest naszym celem. Dobra praca wymaga wykwalifikowanego personelu w połączeniu z zaangażowanym działaniem – inna możliwość nie istnieje! Jak wiadomo, koniec jest uzalezniony od poczatku…”, kontynuuje Elisabeth Damratowski-Höthke.

W odpowiedzi na zapytanie, dlaczego PZP biuro zostalo otwarte w Elbąlgu? „Elisabeth Damratowski-Höthke uśmiecha się i odpowiada: ” Bo mamy bardzo bliskie więzi emocjonalne z Zatoka Elbląska, Warmią i Mazurami oraz z nadbrzeżem Wisły. Nasza rodzina pochodzi z tego pięknego regionu od wieków. Nasi rodzice urodzili się w tych przepieknych okolicach, a i część naszej rodziny i przyjaciól mieszka tutaj. Historia zaprowadziła nas do Niemiec. Nie moge zaprzeczyć moich korzeni i ojczystej więzi. W polsce sie wychowalam“.