W ramach Warminsko – Mazurskiego Tygodnia Kariery na Warmi i Mazurach oraz Europejskich Dni Parcodawow odbyła się, 24 października w Hali Sportowoa-Widowiskowej, XXV edycja Targów Pracy.Tym razem na elblążan czekały równiez i nasze oferty pracy, PZP Personel Sp. z o.o. uczestniczyl równiż.

Organizatorami Targów jest Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  w Elblągu. Wydarzenie Patronatem Honorowym objął Witold Wróblewski Prezydent Elbląga.

To druga edycja Targów w tym roku. Pierwsza odbyła się w kwietniu. Wówczas organizowana była razem z Departamentem Edukacji Urzędu Miasta i skierowana była do uczniów. Edycja jesienna zrzesza już tylko pracodawców, agencje zatrudnienia i skierowana jest do osób bezrobotnych. Z edycji na edycje Targi Pracy cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Bogata oferta Targów przyciągnęła zarówno osoby młode, jak i te młode duchem.

Nasze stanowisko równiez cieszylo sie duzym zainteresowaniem, co spowodowalo, iz nastapily za pomoca naszych kompetetnych doradców personalnych pierwsze zatrudnienia kandydatów z Targów Pracy.

Naszym nowym pracownikom zyczymy powodzenia w nowej pracy.