Opublikowano 5 lat temu

Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie.

PZP Personel jest Agencją Doradztwa Personalnego specjalizującą się w rekrutacji kwalifikowanych pracowników. Nasza firma pomaga znaleźć lepszą pracę na terenie Niemiec.

W imieniu naszych klientów, szukamy profesjonalnych w/w pracowników w najwcześniejszym możliwym terminie.                                                                 Region zatrudnienia: Löhne/Niemcy

Podstawowe obowiązki:

  • Opracowanie strategii testowania oprogramowania i specyfikacji testów oprogramowania zgodnie ze specyfikacjami klienta i specyfikacjami wewnętrznymi.
  •  Niezależne planowanie i wykonywanie testów oprogramowania we wszystkich fazach projektu.
  •  Analiza, przygotowanie i ocena wyników badań
  •  Zabezpieczenie wymagań dotyczących oprogramowania zgodnie ze specyfikacją testową dla testu oprogramowania
  •  Podróże służbowe do klientów i innych lokalizacji firmy

Wymagamy:

  •  Szkolenia techniczne i rozległa wiedza w zakresie
  •  Wydział Inżynierii Elektrycznej/ Elektroniki/Informatyki
  •  Solidna wiedza z zakresu rozwoju (C/C+++, Python) i automatyzacji testów
  •  Znajomość konfiguracji i obsługi systemów CI
  •  Doświadczenie z systemami magistrali CAN w pojeździe i łańcuchu narzędzi Vector
  •  Doświadczenie zawodowe w firmie z branży motoryzacyjnej lub telefonii komórkowej
  •  Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego, mówionego i pisanego

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony firma pracy tymczasowej AMZ Personal GmbH lub zawartą bezpośrednio z pracodawcą
  • niemieckie zarobki i płatny urlop
  • Przyszłościowa firma rodzinna – z płaską hierarchią i kulturą korporacyjną opartą na partnerstwie.
  • Kompleksowe i trwałe wprowadzenie – wsparcie kolegialne i międzywydziałowe zgodnie z ustrukturyzowanym planem
  • Elastyczne modele czasu pracy – zapewniające zrównoważoną i indywidualną równowagę między pracą a życiem prywatnym
  • Doskonalenie zawodowe i indywidualne – dla ciągłego, osobistego i zawodowego rozwoju.
  • Myślenie i działanie zespołowe – wspierane regularnymi wydarzeniami pracowniczymi
  • Pierwsza możliwość zakwaterowania – we własnych mieszkaniach pracowniczych bezpośrednio w danej lokalizacji

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: elblag@pzp-personel.

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.