Opublikowano 5 lat temu

Operator CNC

Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie.

PZP Personel jest Agencją Doradztwa Personalnego specjalizującą się w rekrutacji kwalifikowanych pracownikow. Nasza firma pomaga znaleźć lepszą pracę na terenie Niemiec.

W imieniu naszych klientów, szukamy profesjonalnych Operatorów CNC (m/z) w najwcześniejszym możliwym terminie.

Region zatrudnienia: Dolna Saksonia/Niemcy

Podstawowe obowiązki:

  • praca na hali produkcyjnej przy tokarkach CNC (maszyny ze sterowaniem Siemens oraz FANUC)
  • umiejętności czytania rysunku technicznego oraz obsługi przyrządów pomiarowych
  • bieżąca kontrola wymiarów elementów oraz wprowadzenie korekt
  • chęć do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony firma pracy tymczasowej AMZ Personal GmbH lub zawartą bezpośrednio z pracodawcą
  • niemieckie zarobki i płatny urlop
  • dodatki za zmiany nocne oraz pracę w weekendy czy święta

Każdemu zatrudnionemu gwarantujemy:

  • pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń – bezpłatne ubranie robocze
  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny, świadczenie na dziecko
  • opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
  • zakwaterowanie i pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

  • wykształcenie kierunkowe jako Mechanik/ Ślusarz lub doświadczenia jako operator maszyn (ślusarz, tokarz, frezer, operator maszyn CNC, mechanik, mechatronik) oraz dokładność i samodzielność
  • posiadanie własnego samochoduw celu zachowania niezależności mobilnej
  • komunikatywny język niemiecki

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: elblag@pzp-personel.pl

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.